Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi

Shitet nga: HB&Kuçi Dje 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,
gjithashtu posedojm edhe katalogun me projekte te shtepiave.

Projektimi behet nga magjister te Arkitektures dhe te Ndertimtarise.
Gjithashtu merremi edhe me ndertimin e shtepive, me punetor me pervoj shumëvjeqare.

Posedojm afer 1000 plane te te gjitha llojeve,keto plane mund ti shihni ne facebook
linku per facebook
http://www.facebook.com/HbKuqi

Për më shum informata na kontaktoni.

044/692 424
049/213 115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim