Pllaca për ndërtimin e shtëpive !

Shitet nga: X 17 Tet 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
SHITEN PLLACAT ME LEJE TE URBANIZMIT :
Pllacat jane permbi 3-ari(rruga ne mes te pllacave eshte 7metra me leje te Urbanizmit)
K.K.GJAKOVE
Zon. kadastrale : Gj.j.QYTET
Ngastra nr.5007-0,

PROJEKT I PARCELLIMIT
BANIM INDIVIDUAL B+P+2

Pllacat gjinden mbas "Qendres Tregetare NERTILI" afer Ordinances DR. Luan Gola
Pllacat kane kananlizim , ujin dhe rrymen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim