SHITET PARCELA ME 3 NDËRTESA, 366m2/436m2.

Shitet nga: Art 02 Dhj 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
*Shitet parcela me 3 ndërtesa.

---Parcela: 4370/4, UL70705028-03419, 0-04-36 ha---
---Rr. Gjon Sereqi, Nr.15---
---Gjakovë---
---Objektet me rëndësi për tu identifikuar: Garazha e autobusëve, Kopshti i fëmijëve, Ambulanta.------OBJEKTI 1: Lokale me Bodrume --- (Leje ndërtimi 03-1369)
*Bodrumi: 90 m2, 2dhoma, garazhë, wc, (2 hyrje, nga rruga dhe nga oborri) i kompetuar.
*Përdhesa: 90m2, e ndarë në 2njësi për 2lokale, punët e vrazhda.

---OBJEKTI 2: Shtëpi Banimi --- (Leje ndërtimi 7/16/2012)
*Përdhesa: 90 m2, 3dhoma, kuzhinë, wc, koridor, balkon. E renovuar komplet:
Dyert: Slovene
Dritaret: Pvc
Dyshemeja: Laminat
Instalimet: Ujësjellës, kanalizim
Muret dhe plafonët: Abrib 1.5full
Banjo: Instalimet, izolimi, keramika, sanitaria.

---OBJEKTI 3: Sallon Veror --- (Leje ndërtimi 03351-136)
*Bodrumi: 21 m2, i kompletuar.
*Përdhesa: 75m2, i kompletuar.

Viber: +377 45 670 871
+377 45 636 900

Çmimi extra i volitshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim