SHITET URGJENT SHTEPIA SHUME LIRE

Shitet nga: privat 17 Jan 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: blloku i ri orizore
Sipërfaqe: 330 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
URGJENT SHITET SHTEPIA NE NJE LAGJE TE QETE DHE ATRAKTIVE ME NJE RENDITJE SHUME TE ORGANIZUAR POSEDON:OBOR PARA DHE PRAPA SHTEPISE ,NDERSA SHTEPIA BODRUMIN ME GARAZHE,NE KATIN E PARE PARA DHOME -KUZHINE-DHOMA DITES DHE SALONIN BANJO......DHE NENKULMIN ME NJE TERASE IMPOZANTE .FLM PER MIREKUPTIM, JU MIREPRESIM P.S.CMIMI ME MRREVESHJE!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim