SHITET

Shitet nga: MYZAFERE KURSANI 23 Dhj 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: RR-ABDURRAHIM BUZA NR 14
Sipërfaqe: 260 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shitet shtëpia që gjendet në rrugen “Abdurrahim Buza” nr.14 (blloku i ri,afër spitalit),pronë private e Myzafere Kursani, me dokumentacion të rregullt të shtëpisë, me sipërfaqe të shtëpisë 01a dhe 32m² si dhe oborr 03a dhe 49m². Numri kontaktues 044/343-666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim