SHTËPIJA NË QENDER TË QYTETIT

Shitet nga: Meti 19 Jan 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: RR. PERMET VULA
Sipërfaqe: 78 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
SHITËT SHTËPIJA ME TRUALL 2.62 ARI NË MUHALLËN E HONKES, RR. PERMET VULA.
SHTËPIA ËSHTË NËRTIM I RI NJË KATËSHE ME MUNDËSI MBINDËRTIMI P+2, SHTEPIA POSEDON EDHE NJE OBORR MBRAPA ME KUZHINE VERORE. EGZISTON MUNDËSIA E NDËRTIMIT DHE NË PJESËN E PËRPARME SKAJ RRUGËS KRYESORE,
PËR MË SHUMË INFORMATA NA KONTAKTONI NË NR MOB : 044 / 188 - 670 DHE 049 / 636 309
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim