SHTEPI ME QMIM TE VOLITSHEM NE GJAKOVE

Shitet nga: 🏠🏠🏠🏠🏠🏠 22 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
AGJENSIONI OFERTA KA PER SHITJE KET SHTEPI QE GJENDET NE GJAKOV.. SHITET ME MOBILE OSE PA TO.QMIMI 60.000 KEMI MARRVESHJE PER PAZAR..TEL 37744804640...DHE VIBER...JU MIREPRESIM...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim