SHTEPI 220m2 dhe 8 ari TRUALL

Shitet nga: Arsim 27 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Shtepi 2 kateshe 220 m2 dhe 8 ari Truall
Ne lagjen Dardania, afer Shkolles Fillore dhe afer Ambluances se Lagjes.

Cmimi sipas marrveshjes.


5 Dhoma Gjumi
1 Sallon
1 Dhom te pritjes me Kuzhin

Oborr i rregullar

2 Garazhda


Nuk preferohet qe ne Telefon te dregojm Cmimin te interesuarit mund te vin te shikojn shtepin dhe te bisedojm per Cmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim