SHTEPI NE GJAKOVË

Shitet nga: 049 41 41 50 / 049 675 232 22 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia ne rrugen Permet Vula afer Qarshise Vjeter, e cila gjendet ne udhekryq dhe posedon 2,60 ari. Pervec shtepise egzistuese, oborri eshte i pershtatshem per ndertim lokal dhe shtepi. Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim