SHTEPIA AFER STACIONIT AUTOBUSEVE

Shitet nga: Dukagjin 10 Nën 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia dy kateshe afer stacionit te autobuseve.Eshte afro 240 m2. Ne kat te pare posedon sallon se bashku me kuzhine,dy dhoma dhe banjo ndersa ne te dytin ka kater dhoma dhe banjo.Oborr para dhe mbrapa shtepise ka si dhe podrum.Per cdo informate lajmrohuni ne kete numer telefoni 044334093.Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim