Shes Shtepine

Shitet nga: PASHA 14 Nën 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shes Shtepine ne Gjakove me 2 hyrje eshte e mobiluar dhe eshte shum afer qendres se qytetit mundesi te shitet edhe ndaras
Adresa : afer stacionit te autobusave
Siperfaqe: 320m2

Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
Adresa: Nena Terez (KURRIZI)
Nr : 044-253- 512
044-893- 073
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim