Shes shtepinë dhe truallin

Shitet nga: Hamdi Morina 01 Maj 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet trualli dhe shtepia siq shifet ne foto me dokumente te rregullta

Trualli 6 Ari e 25m2
Shtepia 2 katëshe (2 x 106 m2) = 112 m2
Bodrumi 130m2
Lokali i punëtorisë-aneks - 67.5 m2
3 Ballkona

Shtepia gjendet ne lagjen te pika e zezë ne Gjakovëka dhe ka një plan shum te bukur
Të interesuarit mund te kontaktojnë permes telefonit.044/626 566
Mos dergoni E-MAIL sepse nuk pergjigjem....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim