Shes shtepin

Shitet nga: Fuat 26 Tet 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shes shtepin ne Gjakove me truall 2 ari , eshte ne gjendje te rregullt e banushme , jan 6 dhoma perfshir dhe kuzhina plus bodrum, cmim i arsyeshem ,per me shum info mund te kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim