Shes shtepin

Shitet nga: Shemcedin 16 Jan 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
Shes shtepin ne afersi te rruges Musa Zejmi me 4 ari vend shtepina esht ne emer temi personal dhe mund te perkthehet
menje her shtepia ka 3 dhom, banjo, kuridor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim