Shes shtepin Gjakov

Shitet nga: shemcedin nerda 10 Jan 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
shes shtepin ne gjakov me 4 ari ven ne emer temin personal mund me
bo perkthimin menjher shtepia esht me
3 dhom, banjo, kuridor, podrrum dhe garazhd .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim