Shes shtepine

Shitet nga: Mufid 12 Sht 01:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: Isa Grezda
Sipërfaqe: 480 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjakovë
Shes shtepine ne bllok te ri me dy hymje
Shtepija ka 480 metra katror ka 10 dhoma oborri eshte 2 ari ka dhe dy garazhda per me shume na kontaktoni 044-999-711 dhe 044-456-876
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim