Shitet Pllaci ne qender te Gjakoves

Shitet nga: behar 29 Maj 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet pllaci ne qender te Gjakoves afer Gjyqit Komunal

Pllaci gjindet 30m larg rruges kryesore dhe ka siperfaqe prej 5 ari

Per qdo informat tjeter kontaktoni ne tel. 044 124 153
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim