Shitet Shtëpija në Gjakovë

Shitet nga: Petrit 15 Maj 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 177 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
SHitet shtepija ,,shtëpija është per banim menjiher - në lagjen Mark Malota nr 28 afer restorantit Fontana ,ose afer Garazhes se autobusave Kosovatransit 80metra pi shkolles fillore Zekirja Rexha ,,eshte ndertim i fort i vitit 1966 me tulla,oborr para edhe me dyer te reja dhe zid te ri ,,ka oborr edhe mbrapa shtepis gjithsejt 6,6 ari .me dokumentacion te rregullt edhe me leje ndertimi 5kat plus kulmin dmth 6kat mundet me ndertu banes ka vendë per ndertim dy banesa ose dy shtëpi,pra duhet me e pa e ateher ja di vleften se a i ka hak qato pare,ajo pra qmimi oshtë fun 100.000eu,,pra te interesuarit munde te lajmrohen ne ket nr-0046-702-88-02-04 dergo nji mesazh un te thrras qmimi dihet, ..Me nderime Petriti- Suedi-natel-0046-702-88-02-04 kosovë 044-327201
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim