Shitet Shtepia

Shitet nga: Privat 11 Shk 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
Shitet Shtepia 2 katshe dhe bodrum ne lagjen berkoc ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim