Shitet Shtepia ne Bllokun e Ri ne Gjakove

Shitet nga: diamant 16 Pri 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjakovë
Shitet Shtepia ne Bllokun e Ri afer Shkolles Femi Agani ,shtepia ka 240 metra katror dhe Trualli gjithsejt 3.10 ari posedon 6 dhoma 2 kuzhina +Galeria si dhe Bodrum dhe Dyqan si dhe eshte me 2 hymje para dhe mbrapa shtepia dhe posedon Ngrohje Qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim