Shitet Shtepia ne Qender Qytetit

Shitet nga: Privat 27 Shk 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Adresa: Ngrohje me rrym dhe me rrym
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjakovë
Shitet Shtepia ne Lagjen e M.Zajmit pre blers serioz me nxemje qendrore me rrym dhe me drru shtepia ka 3.5 ari me ndertim pres blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim