Shitet ne teresi ose ndamas

Shitet nga: immo-AB agency 03 Shk 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Dardani ish piskot
Sipërfaqe: 430 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shitet objekti afarist dhe banues ne Dardani ne rrugen kryesore, Objekti posedon kto te dhena, toke prej 430m2,
Bodrum 181me,
Lokal 181m2.
Kati i pare 194m2, Sallon, kuzhin, 4 dhoma gjumi, banjo, shpajz, koridor dhe 3 ballkona hymje e veqant. e gatshme per banim.
Kati i dyte 175m2, Sallon, kuzhin, 3 dhoma gjumi, banjo, shpajz, koridor, ballkon ka rruga kryesore, e gatshme per banim.
Kati i tret, nderkulmi i pa renovuar, 3 dhoma gjumi, banjo, shpajz, ballkon koridor. kjo eshte e pa perfunduar. Presim bleres serioz per ter objektin ose per cilindo kat.mos hezitoni na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim