Shitet shtëpia

Shitet nga: Shega.biz 04 Pri 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

128 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 425 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë

Shitet shtëpia në Gjakovë në rrugën Wesley Clark mprapa hotel Amsterdam.
Një shtëpi moderne e punuar me material shumë cilesor.
Sipërfaqja për banim 425m2, 2 kat + podrumi
Shtëpia posedon:
Podrumin me nje sallon te madhe dhe banjo
Kati i parë komplet sallon me një banjo dhe kuzhinë,
poashtu ka edhe 3 dalje me shkalle ne oborre nga te 3 anet e shtëpisë.
Kati e dytë: me 3 dhoma gjumi dhe banjo
Ballkona: 50m2
Oborr sipërfaqe: 2.3 ari
Internet tv
Laminat
Fletëposedim
Për me shumë informata lajmërohuni ne 045 696 001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim