Shitet shtëpia

Shitet nga: shega.biz 04 Pri 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Blloku i ri
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Sipërfaqe gjithsejt 3 ari.
Sipërfaqja për banim 360m2, me 3 kate
Shtëpia disponon:
Dhoma gjithsejt: 6
Banjo: 3
Sallon me kuzhinë: 1
Ballkona: 2
Bodrumi me përdhesë është i përshtatshëm për biznes i ka gjithasejt 130 m2
Internet tv
Shtëpia eshte shume funksionale dhe i ka dy hyrje dhe lidhet me dy rrugë, është 300 m larg "Hotel Jakova" ne Gjakovë
Fletëposedim, kontrata mbi patundshmërinë mund të behet te noteri pa asnjë pengesë.
Lokacioni: Rruga tranzite, vazhdimi i rrethit te pompa "Nesim Bakija" në Gjakovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim