Shitet shtepia

Shitet nga: Shitet shtepia 20 Nën 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia prej rreth 220 metra katrore . Shtepia posedon oborr perpara dhe mbrapa , garazh,podrum,terrac dhe nenkulm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim