Shitet shtepia 2kat me dyqan 3 ari

Shitet nga: Shaban jakupi 13 Nën 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: nene tereza
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia 240m 3 ari ,dy kateshe ,ne qender te gjakoves ne rrugen nene tereza.Me oborr para dhe mrapa si dhe nje dyqan para shtepis .Shtepi shum e bukur dhe ne nje gjendje te shkelqyre .Shtepia gjendet te ish barnatorja e qytetit nr2 ka mundesi per ndertim te lart, qmimi i shtepis eshte 95.000 euro mund te kontaktoni ne nr 044175162
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim