Shitet shtepia me 6 Ari truall

Shitet nga: IRFONI 12 Shk 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: LAGJA:DARDANI ish PISKOTE
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia 6 Ari truall një kateshe 130 m katrorë me extra garazhë dhe shtepi me oxhak special.
Shtepia ka sallonin,2 dhoma gjumi,kuzhine te veqant si dhe banjo me WC te ndare,si dhe lokalin pe dyqan te pa perfunduar. Çmimi me paisje 120000 EU kurse pa paisje 110000 EU.
Stepia posedon dokumentacion te rregullt,pronari shqipetar.
Te interesuarit mund te kontaktojne ne çdo kohe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim