Shitet shtepia ne bregdetin malazez

Shitet nga: Armend 27 Nën 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 500 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Canj,Mal i Zi
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Gjakovë
Shiten 2 shtepi afer njera tjetres me nga 3 ari vend,
Njera shtepia 54m2...dhoma pritjes,kuzhina.banjo,dhe 2 dhoma fjetje..
Shpija tjeter 100m2,,2 kat,,kati pare;kuzhin,banjo,2 dhoma te fjetjes..
kati 2:kuzhin,banjo,3 dhoma te fjetjes.tarasa(ballkoni)
vendi eshte ne mesin e bregdetit malazez Canj
ofert shum e volitshme ne nje vend shum magjepses

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim