Shitet shtepia ne qender te Gjakoves

Shitet nga: Agimi 20 Mar 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjakovë
Shtepia ka podrum +2 kate (5 dhoma te gjumit, sallon, kuzhine dhe trepezari si dhe 4 banjo). Ka nxemje qendrore dhe solare. Gjindet ne qarshi te madhe me dalje direkt ne rruge. E pershtatshme per banim dhe per aktivitet afarist.
Gjithsej ka 3.2 ari truall.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim