Shitet shtepia

Shitet nga: Shkumbim 28 Krr 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia ne lagjen Mulla Isuf (Qabrat).

Shtepia eshte 3 katershe dhe ka nje siperfaqen total 24 Ari. Shtepia pozicionohet me pamje nga qyteti (pjesa perparme) dhe pjesa tjeter (e pasmja) nga kodra e Qabratit .

Shtepia eshte projektuar nga arkitekt gjerman dhe ka nje plan modern ku perfshihen pishina, kopshte, fontana etj. Shtepia ka nje plan shum atraktiv dhe funksional te pershtatshem per banim qe ofron komoditet te larte.
Shtepia eshte e pa banuar me parë.

Per informata dhe detaje tjera rreth shtepise na kontaktoni ne keta numra:
Mob: +377 45 511 588 dhe +377 44 555 136
Orari i thirrjeve: 10:00 deri 20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim