Shpi me 8 ari ne shitje plus parcelat tjera 4,5,..

Shitet nga: Kenan 07 Mar 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Gjakovë
Shpia me 8 ari ne shitje (plus parcelat tjea 4,5, 7 dhe 8 ari)

Shtepia gjendet në hapesiren 8 ari, ku ka edhe Peme (mollë, dardhë, qershi, bojli) dhe hapesire për perime. Cmimi super i volitshem. NXITONI !!! , është vetëm e ndertuar (skele) 2kat me permasa 10 x 10m, kerkon investim te vogel, ne gelqerosjen, dhe ate e beni sipas deshires tuaj, normal qe do te jete me lire ne çmim. Ka podrum *garazhin) per veture dhe gjesende,

CMIMI PREJ 2450 € deri 3500 € per Ari. (per shtepi sipas marveshjes

LOKACIONI ESHTE VITOMIRICE, REONI 2. Magjistralja Pejë - Mitrovicë, ne anen e djathtë NA KONTAKTONI. MIRË SE VINI!

Ka ujë (edhe për ujitje), rrymë,linja telefonike-internet..etj.Pozicion i mirë edhe për vendbanim,afër është shkolla fillore, çerdhja e fëmijëve, ambullanta...etj.!

Per me shum -INFO:
+386 (0) 49-677- 191
+377 (0) 45 - 637- 107
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim