Shtëpia afër Qarshis së vjetër

Shitet nga: F.H. 08 Gsh 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Hasan Dashi
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shitet Shtëpia në Gjakovë rruga "Hasan Dashi" afër qarshis së vjetër . Shtëpia ka mbi 200metra katror , trualli eshte 1.62ari. Shtepia brenda eshte shume funksionale e ndertuar me gjysme kate, posedon: 1 bodrum , 1 garazh, 1 dhome dite ,1 koridor , 1 sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi , 1 banjo dhe 1 tavan/nen kulm me permasa te sallonit . Qmimi I negociushëm dhe ka mundësi ndrrimi me banes dhe pjesa tjetër kesh. Ne harte eshte me shenje te kuqe vendodhja e shtepis.

Tel 044236172 Viber +37744236172
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim