Shtëpia në Shitje

Shitet nga: PASHA 22 Krr 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepija ne Bllokun e ri me siperfaqe 640m2 me dy hyrje.
Shtepia përbëhet nga :
Bodrumi me siperfaqe 155 m2 perbehet ( 3 dhoma dhe nje garazhde )
Kati i 1 me siperfaqe 155 m2 perbehet (holli , ballkon, dhome gjumi , dhome dite me kuzhine )
Kati i 2 me siperfaqe 170 m2 perbehet ( holli, ballkon , dhome gjumi , dhome dite me kuzhine
Nderkulm 160m2 perbehet ( 2 dhoma gjumi, banjo
Per informata ju mirepret AGJENCIONI PASHA
Adresa : " Nena Tereze" ne hyrje te KURRIZIT
Tel :
044-253-512
049-600-875
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim