Shtëpia në Shitje

Shitet nga: PASHA 31 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Lagjja e Hadumit
Sipërfaqe: 330 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjakovë
Shitet Shtepia në "Qarshin e Madhe". me siperfaqe 330m2.
2- Katë
Përbehet nga :
1- Holli
1- Kuzhinë
2- Dhoma dite
5- Dhoma te gjumit,
4- Banjo.
Ka nxemje
1- Qendrore
1- Elektrike
1- Solare .
Gjindet ne qarshi te madhe qasje direkt ne rruge. E pershtatshme per banim dhe per aktivitete afariste. Gjithsej ka 3.2 ari truall.
Për informata ju mirepret Agjencioni PASHA
Adresa: " Nëna Terezë" në hyrje të "KURRIZIT"
Cdo dit pune nga ora : 08-20
Tel : 044-253-512
049-600-875
044-893-073
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim