Shtëpia në rrugën e Bicurrit ( përballë xhamisë)

Shitet nga: Avni 02 Gsh 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shtepia ne shitje ose leshohet me qera.

Shes shtepine ose e leshoj me qera, ne rrugen e Bicurrit 50metra larg nga Rrethi ne mahall t'Mullajusufit
Shtepia ka 4dhoma, 1 banjo, 1ballkon, podrumin(40metra katror),
Oborri eshte 3ari e 20, me kuzhine verore edhe bunar.
Shtepia komplet me oborr i ka 5 ari
Shpija ka ndertim te ri dhe eshte e sapo Rinovuar.
Shtepia: 240metra katror ( metra katror=200euro)
Oborri: 220 metra katror ( metra katror=150euro)

Na kontaktoni ne:
044/625-256
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim