Shtepi 3 ari , 1 kat, afer Stacionit t'Autobusave

Shitet nga: Shes Shtepi 30 Jan 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Sadik Stavileci
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
300 m2, gjendet afer Stacionit te Autobusave dhe afer qendres se qytetit , Rruga Sadik Stavileci .Ka koridore te madh, 4 dhoma, kuzhinen, banjo, garazhin dhe mbrapa garazhit shtepin e zjarrit ku mbahen drunjt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim