Shtepi 3 ari afer Stacionit te autobusave

Shitet nga: Shes 24 Tet 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Sadik Stavileci, 67
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
Shtepi 3 ari bashke me oborr, 4 dhoma, kuzhina, koridori,garazhi, banjo (+1 WC n'oborr) . Shtepia e zjarrit (per drunje). Gjendet afer stacionit te autobusave dhe afer Viva Fresh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim