Shtepi banimi

Shitet nga: suli 13 Mar 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet 5 ari . Shtepia ka 270 metra katror . Ka podrum , 2 kate . Oborr para dhe mbrapa shtepis ku ne oborrin mbrapa mund te mbarohet dhe nje shtepi tjeter. Shtepia ka dy sallone , dy banjo , dy koridore , kuzine , 3 dhoma gjumi .
Shtepia gjindet ne bllokun e ri . Rrug e asfalltuar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim