Shtepi dhe Dyqan

Shitet nga: T. B. 13 Krr 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia e perbere prej dy objekteve te bashkangjitura se bashku me dyqan (me mundesi shtije edhe vetem dyqani dhe apartmani siper prej 75 m2). Shtepia eshte me ngrohje qendrore te qytetit dhe e mobiluar teresisht. Shtepia ka perafersisht 300 m2 duke perfshire lokalin me 70 m2. Pozita e shtepise ne rrugen tranzite afer halles se sporteve dhe restaurantit OITA ne tranzit si dhe shkolles fillore "Emin Duraku". Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim