Shtepi dhe Lokalin

Shitet nga: Shain Lleshi 19 Shk 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shtepite gjenden ne rrugen Abedin Terbeshi ne Gjakove te 2shtepit jan ne gjendje temir te banueshme dhe me te gjitha elemente per nevoja per banim si dhe dyqanin qe gjentet nen shtepi

Shtepija 1 ka sip 100 m2
Shtepija 2 ka sip 75 m2
Dyqani ka 100 m2
Oborri 155 m2


Shtepit mund te shiten edhe te ndara me oborri ose komplet
Çmimi eshte shum i arsyesem per detaje te tjera mut te na kontaktoni ne tel 044 779 111
lokacioni i Objekteve gjendet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim