Shtepi dhe dy dyqane

Shitet nga: Shtepi dhe dy dyqane 10 Pri 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Në lagjen "Mulla Jusufi" në Gjakovë, në lëmën e druve -15 metra afër postës së vogël, apo
-30 metra afër sheshit, shesim :
- shtëpinë e mirëmbajtur, të mobiluar, me sipërfaqe prej 100 m/2, si dhe
- dy dyqane me sipërfaqe prej 60 m/2.
Shtëpia dhe dyqanet janë në një zonë shumë atraktive për banim dhe biznes.
Pronari disponon me fletëposedimin kadastral.
Kontrata mbi patundshmërinë mund të legalizohet tek noteri - lehtësisht, pa asnjë pengesë!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim