Shtepi dhe truall prej 7 Ari, vend atraktiv

Shitet nga: Immo-AB 04 Pri 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Shtepi gjindet ne mahallen e Qylit afer garazhdes se autobusave. aty jane dy shtepi nje e vjeter dhe e banushme si dhe nje tjeter e maruar deri ne pik. Trualli eshte prej 7 arive dhe shume i mire per te ndertuar banesa ose shtepi individuale. na kontaktoni mos hezitoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim