Shtepi me 2 hyrje me nga 250m2 ne Gjakove

Shitet nga: Shiten shtepite 20 Jan 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rr. Mithat Frasheri nr 101/a
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
Shiten 2 shtepi te cilat gjinden ne Rr. Mithat Frasheri nr 101/a - rruga e Qabratit (afer lokalit Shpija e Vjeter) ne Gjakove. Trualli ka 5.40 ari ku jane te ndertuara 2 shtepite te cilat kane bodrumin dhe 3 kate me siperfaqe prej 250 m2 secila. Oborri i pasem eshte ne pjesen e qabratit dhe shume mire i rregulluare. Shtepite jane teresisht te mobiluara ndersa ndertimi eshte bere ne vitin 1997.

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni permes telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim