Shtepi me 7 ari ne Gjakove

Shitet nga: Avdullah 21 Nën 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
Shes shtepin me 7 ari ne gjakove rruga "mit-hat frasheri
Mund te kontaktoni ne 04 42 04 31 7 dhe 04 49 18 74 0....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim