Shtepi me dy hymje ne bllokun e Ri

Shitet nga: immo-AB 19 Mar 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Shtepi ne bllokun e ri. Toke prej 4.85 ari, Shtepi eshte me dy hymje dhe gjindet afer Shkolles Fillore Fehmi Agani. Shtepi ka podrum prej 156m2, Kati i pare 156m2, dhe kati i dyte 156m2. Kati i pare ne nje hymje ka. Sallon me kuzhin, koridor, banjo, dhe dy ballkona. Kati i dyte tri dhoma gjumi banjo, korodor dhe dy ballkona PS kto jane vetem me nje hymje njejt i ka dhe hymja e dyte. Qmimi fillestar 180,000 Euro. Per me shume detaje ne tel dhe Viber +37744160830.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim