Shtepi me qera ne Gjakove

Shitet nga: Minator 09 Mar 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Leshoj Shtepin me qera ne Gjakove,mbrapa ETC tek Reastaurant Arra.Shtepia ka 2 hyrja ndersa une leshoj vetem njeren e cila ka 4 dhoma gjumi,1 sallon,2 banjo si dhe garazhden mbrenda shtepis.Shtepia eshte e paperdorur qe posedon edhe kuzhin te sapomuntuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim