Shtepi moderne dhe e gatshme per banim

Shitet nga: immo-AB 09 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shtepi eshte e gatshme per banim, vetem mobiljet mungoim. trullie eshte 3.74 Ari. Bodrum 100m2, Kati i pare 100m2, gjysme kati 60m2. Oborr para dhe mas si dhe tre ballkona per me shume detaje shih fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim