Shtepi moderne e 'banueshme'

Shitet nga: shpia 19 Pri 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia moderne me 8 ari tok e banueshme ne Vitomiricë - Peje afer shkolels fillore 7 Shtatori vendi shum i mir atraktiv
na vizitoni per me shum ne foto

dhe nr kontaktues 049 677 - 191
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim