Shtepi në Shitje

Shitet nga: PASHA 22 Krr 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shitet Shtëpia me siperfaqe 220 m2
Shtepia perbëhet nga :

1 - Holli ,
2 - Dhoma e dites
2 - Kuzhinë ,
7 - Dhoma të fjetjes
2 - Bodrume
3 - Ballkonë ,
.
Shtepia është e mobiluar dhe shum funksionale.
Mundësi ndërrimi edhe me ndonjë banes në Gjakovë apo Prishtinë

-Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora : 08-20
-Adresa : "Nëna Terezë" (KURRIZI)
-Tel : 044-253- 512
049-600-875
044-893- 073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
Ju mirëpresim në Agjencionin tonë qe të shiqoni dhe oferta të tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim