Shtepi ne Gjakově

Shitet nga: aliriza 04 Gsh 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Azem Hajdari nr 15
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
parcella 4 ari. shtepija 10X11, P+1+Nk. me rruge te asfalltuar nga ana jugore dhe lindore,
Dhomat : 2 dhoma te dites -kuzhina, 2 dhoma te pritjes , 2 dhoma gjumi, 2 koridore, 4 ballkona.dhe nenkulmi me mundesi shfrytezimi.
Garazhe per 2 makina dhe pus( bunar)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim